.

Retevis Ailunce HD1 Dvojno Bend DMR Digitalni Voki-Toki DCDM TDMA VHF UHF Ham Radio Ako Primopredajnik + Pribor
Obnovljeno

Napomena : 1) Ailunce HD1 je prvi radio smo R&D uglavnom za šunke2) Ailunce HD1 ima dve verzije,u VHF UHF verzija i VHF UHF GPS Verziju.Retevis Ailunce HD1 Dvojno Bend DMR Digitalni VokiToki DCDM TDMA VHF UHF Ham Radio Ako Primopredajnik + PriborOpis : HD1 dvojno bend digitalni radio koristi Digitalni Mobilni Radio (DMR) redu 2 protokol...

Dostupno za vašu narudžbu
Super slijepog miša 10dBi 820-2170MHz Zračne 3G/GSM/UMTS/HSUPA Magnetno Auto Antenu Signal Pomagaca sa MMCX Muškarac Aparata za GSM/3G Uređaje
Obnovljeno

NOVI 10 d Bi 8202170 MHz Zračne 3 G / GSM / UMTS / HSUPA Magnetno Auto Antenu Signal Pomagaca sa MMCX Muškarac Veza za GSM / 3 G Uređaje100% NOVAFrekvenciju Domet(MHz) 8202170 GSM / GPRS / IVICE 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz / 2170 MHz HSUPA / HSDPA / UMTS 2100 MHz / 900 MHz CDMA 1900 MHz VSWR ne‰ # i 1.5 Dobiti : 10dbi Max Ulaz moć(P) : 50 Ulaz dakle taj : 50 omska izazvalo nepotrebne podjele Tip : Vertikalno Radijacije : omnidirectional Max promjeru : 70mm Min promjeru : 2.5 mm Max Vjetar, Brzina : 230 km / h Antenu Dužina : 987mm Kablovsku Dužina : 3 MILIONA Kablovsku Tip RG58 U / RG 174 uobičajeni Veza Tip : MMCX Muškarac uključi pravo uobičajeni SMA / SSMB / CRC9 / TS9 / MS147 / MCX / MMCX / FME / BNC / od njega se izrađuju / SMB / MCKarticu.i tako dalje.,molim vas, dajte nam biljeske, ako priključen je izabrani ! Rastuće : Magnetno Stanovanje : Crna Težinu : 310g Skladište Temperatura : 45 spojiti da +75 spojiti Operativni Temperatura : 45 spojiti da+75 spojitiDole je spisak 3 G modema, i veza tip, koliko mi svjesni ovo nije potpuni popis veza tipovima i ne možemo da garantujemo da je ovo listi 100% tačni.Mi ćemo uvijek savjetujem ti da proverite sa vašim hardvera proizvođač pre nego što bilo kupovinu...

Dostupno za vašu narudžbu
Zatvorenom Oklopni 30Meters LC/PC-LC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC da LC
Obnovljeno

Oklopna Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCLC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125,Dupleks, 30 MetersMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Dostupno za vašu narudžbu
ZATVORENOM OKLOPNI 20METERS LC-LC DUPLEKS OM1 62.5/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL PATCH VRPCU SKAKAČ
Obnovljeno

ZATVORENOM OKLOPNI 20 METERS LCLC DUPLEKS 62.5 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM1 ,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Dostupno za vašu narudžbu
SNR6500 5W Bežični Primopredajnik kit (470MHz RS485 SNR6500 Modul+2pcs Antenu+2pcs Napajanje+2pcs USB Brigde odbora)
Obnovljeno

SNR6500 5 W Bežični Primopredajnik kit (470 MHz RS485 SNR6500 Modul+2pcs Antenu+2pcs Napajanje+2pcs USB Brigde odbora)PregledSV6500 je na ultra daljinu & visokointegrisane IF primopredajnik modul , što donosi visokim performansama Si4432 iz Silikonske Laboratorije...

Dostupno za vašu narudžbu
2PCS Naivčina Antene +2PCS SNR6500 433MHz RS232 Interfejs 5W Visok moćni Bežični Primopredajnik
Obnovljeno

2 PCS Naivčina Antene +2 PCS SNR6500 433 MHz RS232 Interfejs 5 W Visok moćni Bežični Primopredajnik​2pcs SNR6500 470 MHz RS232 Interfejs 2pcs Naivčina Antenu 2pcs Napajanje 2pcs RS232 USB Brigde Odbor ​SV6500 je na ultra daljinu & visokointegrisane IF primopredajnik modul, što donosi visokim performansama Si4432 iz Silikonske Laboratorije...

Dostupno za vašu narudžbu
ZATVORENOM OKLOPNI 15METERS LC-LC DUPLEKS OM1 62.5/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL PATCH VRPCU SKAKAČ
Obnovljeno

ZATVORENOM OKLOPNI 15 METERS LCLC DUPLEKS 62.5 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM1 ,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Dostupno za vašu narudžbu
SNR6500 5W Bežični Primopredajnik kit (433MHz RS232 SNR6500 Modul+2pcs Antenu+2pcs Napajanje+2pcs USB Brigde odbora)
Obnovljeno

SNR6500 5 W Bežični Primopredajnik kit (433 MHz RS232 SNR6500 Modul+2pcs Antenu+2pcs Napajanje+2pcs USB Brigde odbora)PregledSV6500 je na ultra daljinu & visokointegrisane IF primopredajnik modul , što donosi visokim performansama Si4432 iz Silikonske Laboratorije...

Dostupno za vašu narudžbu
850/1900/900/1800/2100Mhz GSM/UMTS/3G Omnidirectional Antenu 10dbi Zračne Signal Buster SMB Jack sa Muškim Pin 987mm 3M Kabl
Obnovljeno

850 / 1900 / 900 / 1800 / 2100 Mhz GSM / UMTS / 3 G Omnidirectional Antenu 10dbi Zračne Signal Buster SMB Jack sa Muškim Pin 987mm 3 M Kabl100% NOVAFrekvenciju Domet(MHz) 8202170 GSM / GPRS / IVICE 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz / 2170 MHz HSUPA / HSDPA / UMTS 2100 MHz / 900 MHz CDMA 1900 MHz VSWR ≤1.5 Dobiti : 10dbi Max Ulaz moć(P) : 50 Ulaz dakle taj : 50 omska izazvalo nepotrebne podjele Tip : Vertikalno Radijacije : omnidirectional Max promjeru : 70mm Min promjeru : 2.5 mm Max Vjetar, Brzina : 230 km / h Antenu Dužinu(mm) : 987mm Kablovsku Dužinu(mm) : 3 MILIONA Kablovsku Tip RG58 U / RG 174 uobičajeni Veza Tip : SMB jack (muškarac, pin) uobičajeni SMA / SSMB / CRC9 / TS9 / MS147 / MCX / MMCX / FME / BNC / od njega se izrađuju / SMB / MCKarticu.i tako dalje.,molim vas, dajte nam biljeske, ako priključen je izabrani ! Rastuće : Magnetno Stanovanje : Crna Težinu : 310g Skladište Temperatura : 45 spojiti da +75 spojiti Operativni Temperatura : 45 spojiti da+75 spojitiDole je spisak 3 G modema, i veza tip, koliko mi svjesni ovo nije potpuni popis veza tipovima i ne možemo da garantujemo da je ovo listi 100% tačni.Mi ćemo uvijek savjetujem ti da proverite sa vašim hardvera proizvođač pre nego što bilo kupovinu...

Dostupno za vašu narudžbu
Zatvorenom Oklopni 5Meters LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks, Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC da FC
Obnovljeno

Oklopna Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125,Dupleks, 5 MetersMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Dostupno za vašu narudžbu
2.3-2.7 GHz 5dBi kompanija Omni LTE Antenom iz zraka Buster SMA Muškarac Aparata za Bežični Ruter WLAN PCI Karticu D-LinkR LinksysR IEEE 802.11 b/g
Obnovljeno

2.32.7 GHz 5d Bi kompanija Omni LTE Antenom iz zraka Buster SMA Muškarac Aparata za Bežični Ruter WLAN PCI Karticu DLink R Linksys R IEEE 802.11 b / g100% NOVAOvo kompaktna 2.32.7 GHz omnidirectional "gumena patka" LTE antenu pruža sred obuhvata i 5d Bi dobiti...

Dostupno za vašu narudžbu
2SETS SNR6500 433MHz RS485 5W 37dBm Industrijske Razredu GFSK WirelessTransceiver Sa Naivčina Antenu
Obnovljeno

2 SETS SNR6500 433 MHz RS485 5 W 37d Bm Industrijske Razredu GFSK Wireless Transceiver Sa Naivčina Antenu2pcs SNR6500 433 MHz RS485 Interfejs IF Modula 2pcs 433 MHz Naivčina Antenu 2pcs Napajanje 2pcs RS485 USB Brigde Odbor Ako ti treba 470 MHz frekvenciji, ili druge interfejs TTL,RS232,RS485, molim te, ostavi nas na masažu da potvrdim,inače ćemo poslati 433 MHzSNR6500 je na ultra daljinu & visokointegrisane IF primopredajnik modul, što donosi visokim performansama Si4432 iz Silikonske Laboratorije...

Dostupno za vašu narudžbu
ZATVORENOM OKLOPNI 3METERS LC-LC DUPLEKS OM1 62.5/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL PATCH VRPCU SKAKAČ
Obnovljeno

ZATVORENOM OKLOPNI 3 METERS LCLC DUPLEKS 62.5 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM1 ,SPOJI VRPCU SKAKAČMetala oklop, jake jače!Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.100% nove materijale i Nosač klase kvalitet.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Dostupno za vašu narudžbu
2Pcs BaoFeng UV-5R Voki-Toki VHF/UHF 136-174/400-520Mhz Dvojno Bend Dva Puta Radio-Predajnik uv 5r Prenosni uv5r
Obnovljeno

Primopredajnik je mikromini multiband FM primopredajnik sa bogatim dobiti frekvenciju pokrivenost, pružajući lokalnepodrucje dva puta amater komunikacije zajedno sa premca praćenje sposobnosti.Molim te, proveri ispod Isporuka Službe Opis pažljivo pre kupovine.Dualbend / DualPrikaži / DualPripremiteA / B bend nezavisni operacija128 grupe kanala skladištePrečicu meni operaciju modeVFO & Pamćenje kanala skeniranjeZa UzbunuTriboja pozadini svjetlo selectable0~9 ocene VOX selectableSTABILNA PTT & ANI IDFM radio i 25 stanice skladišteGlas companding50 CTCSS / 104 DIREKTORPC programiranŠirom / Uski Bend(25k Hz / 12.5 k Hz)Odašiljač timeout tajmer(TOT)Srednjoj / Nizak TX moć selectableZauzet kanal bravuiz(BCLO)Funkcije : 1...

Dostupno za vašu narudžbu
Super slijepog miša FM/SAM da NABORE/FM/SAM radio u kolima zračne pretvarač/razdjelnik/Pojačalo za Bistrinu CCE203-STAVI
Obnovljeno

Super slijepog miša FM / SAM da NABORE / FM / SAM radio u kolima zračne pretvarač / razdjelnik / Pojačalo za Bistrinu CCE203STAVIOpis : Specifikacije : Ulaz veza : Fakra Z (Ž)Rezultati : FM / SAM : Fakra Z (M) ,NABORE : SMB(M)Zahtijeva +12 volti zalihePaket uključuje : 1pcs NABORE radio zračne pretvaračPrednosti : Pretvara postojeće FM / SAM antene tako da mogu se koristiti sa NABORE radio.STAVI / NABORE+ / DMBkompatibilanKoriste postojeće FM / SAM antenu.Ima originalni izgled voziloMali, uredna i skriveno.što je potrebno u mnogim nedavne Evropskim automobilimaListing Pogodan za sljedećih NABORE radio:Alpine NABORE osim EziSTAVIPobijedio NABORE osim 400 & 485Blaupunkt NABOREKalibar Kalibar KORISTIO osim kojin je otkrio700 DCKO NABOREClarionu Clarionu NABORE osim DAB302 EJasnoće CCE203STAVIGrundig NABOREJVC NABOREKenwooda NABOREKinetička Sve u Auto NABOREpionir Sve u auto NABORE osim GEXP900 DABfilips CEM...nizčisti Autocestu H240 Di H260 DSonichi SB50STAVISony NABOREUpozorava : Neće raditi sa pojačani antene poput Beesting, izgrađena na Čaše i sl.Predstava malo nepredvidiv.Najbolje radi kada kablove između pretvarač i FM / SAM iz zraka su držali kao kratke moguće.Nema potrebe da instalirati dodatnih NABORE Antenu kada ubacivanje je aftermarket NABORE Tuner.

Dostupno za vašu narudžbu
OSHINVOY Marinac brod GPS navigaciju antenu 26dBin brod gps antenu GPS marinac antenu
Obnovljeno

Marinac brod GPS lokator antenu 26d BiFrekvenciju : 1575.5 MHzAntenu dobiti : 26d Bi.Kabl terminal veza : BNC, SMA, od njega se izrađuju oboje na raspolaganju.Pariz ljubazno obavijestite priključen ti treba, ili će biti poslao BNC veza uobičajeno.

Dostupno za vašu narudžbu
4 luke GE, PCB odbora, PD sa 4 ethernet luke, obrnuti POE optičku mrežu EPON ONU, 4 luke PCB odbor
Obnovljeno

4 luke GE, PCB odbora, PD sa 4 ethernet luke, obrnuti POE optičku mrežu EPON ONU, 4 luke PCB odbor​Molim vas, pozovite me da potvrdim sve pre nego što si platio Hvala ti.

Dostupno za vašu narudžbu
honghuismart Com veza program za kablovsku kenwooda baofeng,quansheng,puxing,tyt,tonfa,linton,wouxun itd voki-toki
Obnovljeno

Com Veza Program calbe za baofeng,wouxun ,kenwooda,quansheng,tyt,tonfa,linton,lisheng,puxing itd skoro sve Chiness bend radijak uključi

Dostupno za vašu narudžbu